Rozkladacie sedacie súpravy

K aktuálnym trendom v bývaní patria bezpochyby rozložiteľné sedačky, ktoré oceníte hlavne v menších bytoch, ale obľúbené sú aj vo veľkých obývačkách. Multifunkčnosť je slovo, ktoré ľudia počujú veľmi rád. Rozkladacia sedačka je vhodná nielen na posedenie, ale aj ako nábytok určený na spanie. Najväčšia prednosť takéhoto typu nábytku je úspora miesta. Dajú sa využiť aj ako miesto na spanie pre návštevy, ktoré u vás chcú prespať.

Materiál rozkladacích sedačiek

Kvalitné rozkladacie sedacie súpravy sú najčastejšie potiahnuté odolným látkovým poťahom, ale obľúbené sú aj kožené rozkladacie sedačky a sedačky z mikropyšu či ekokože. Je len ná vás, ktorý materiál si vyberiete, ale pamätajte na to, že musí byť kvalitný, aby sa pri často používaní napr. na spanie nemohol veľmi zničiť. Najlepšie je ak máte na rozkladacej sedačke snímateľný textilný poťah, ktorý sa dá kedykoľvek vymeniť či vyprať.

Rozkladacie sedačky na každodenné spanie

Ak si chcete kúpiť rozkladaciu sedačku za účelom každodenného spania, tak určite stavte hlavne na kvalitu a komfort. Obstaranie rozkladacej sedačky berte ako významnú investíciu, na ktorej závisí vaše pohodlie, príjemný spánok a hlavne vaše zdravie. To isté sa týka výberu materiálu, ktorý bude dennodenne používaný nielen na sedenie, ale aj na spanie. Takže sedačka by mala byť z čo najkvalitnejšieho pevného materiálu. Samozrejme záleží aj na vašom vkuse a finančných možnostiach. Najlepšie moderné rozkladacie sedačky vám ponúknu aj úložný priestor na periny, vankúše či posteľné obliečky. Ak teda vyberáte sedačku, tak určite radšej investujte do sedacej súpravy s úložným priestorom.

Cena rozkladacích sedačiek

Najlacnejšie rozkladacie sedačky sa dnes dajú v internetových obchodch a veľkých nábytkových spoločnostiach kúpiť už od 100 eur. Pri kúpe však pamätajte na to, že lacné rozkladacie sedačky či pohovky vám neposkytnú taký komfort ako posteľ, a tak by ste si mali radšej pár eur priplatiť a kúpiť kvalitnú rozkladaciu sedačku, aby sa na nej dalo pohodlne vyspať. Modernú a pohodlnú rozkladaciu sedačku kúpite už od 300 eur, pričom za luxusné verzie rozkladacích sedačiek si môžte zaplatiť až 700 eur.

4.3/5 - (3 votes)
4.3/5 - (3 votes)