Obývacie steny a sektorové zostavy do obývačky

Obývacie steny sú neoddeliteľnou súčasťou našich obývačiek už po mnoho rokov. Spočiatku boli obľúbené hlavne veľké obývacie steny, pri ktorých ste ich rozloženie veľmi nemohli meniť, ale dnes už máte vo výbere a usporiadaní veľkú voľnosť. A práve túto variabilitu moderných obývacích stien vám chceme ukázať v tomto článku. Môžete si tu pozrieť lacné ale aj drahé luxusné obývačky.

Veľká biela obývacia stena

Sektorový nábytok do obývačky

Výhodou moderných stien je najmä ich variabilita. To znamená, že máte možnosť zvoliť konfiguráciu zostavy podľa svojich individuálnych potrieb. V ponuke obchodov nájdete aj kompletné typizované obývacie steny. Sety sú zvyčajne zložené zo skriniek rôznych rozmerov, komôd a presklenných skriniek. Na zabezpečenie maximálnej praktickosti majú obývacie steny veľký počet políc a úložných priestorov. V niektorej zo skriniek si môžete kľudne zriadiť domáci bar. Súčasťou zostáv sú tiež štýlové TV stolíky na umiestnenie LCD televízora, prípadne moderné konferenčné stolíky.

Ak hľadáte nový moderný nábytok do Vašej obývačky a vaša obývacia stena vám pripadá zastaraná, tak ste na správnej adrese. Pretože u nás nájdete široký výber obývacích zostáv a stien za nízke ceny. Všetky obývacie steny sa vyznačujú moderným dizajnom a kvalitnými meteriálmi. Môžete si vyberať z rôznych farieb podľa vašich predstáv budúcej obývačky. V ponuke nájdete luxusné, ale aj pekné lacné obývacie steny.

Kde kúpiť obývaciu stenu?

Veľkú ponuku obývacích stien nájdete v nábytkových centrách ako Ikea, Kika, Asko, Jysk, Decodom, Mobelix či iné. Ovšem ak chcete vyberať z najväčšej ponuky nábytku do obývačky, tak odporúčame navštíviť eshop Temponabytok.sk.

5/5 - (2 votes)
5/5 - (2 votes)