Ako zariadiť obývačku?

Čo si budeme nahovárať, väčšina ľudí trávi najviac času práve v obývačke. Aj preto je nevyhnutné vybaviť túto miestnosť kvalitným a esteticky zaujímavým nábytkom. Do úvahy pripadajú sedacie súpravy, kreslá aj obývacie steny, ktoré dnes môžete kúpiť naozaj lacno.

Moderná obývačka

Praktická sedacia súprava

Pri výbere tej správnej sedacej súpravy je pochopiteľne nutné brať do úvahy viac faktorov. Sedačka vám totiž musí vyhovovať nielen z praktického hľadiska, teda pohodlnosťou, ale mala by sa vám samozrejme aj páčiť. Sedacie súpravy si dnes môžete vybrať z viacerých materiálov a farieb, takže každý si nájde to svoje. Veľmi moderné sú napríklad kožené sedacie súpravy aj keď za tie si niečo priplatíte.

Kreslá do obývacej izby

Do obývačky by sa vám rozhodne mohli hodiť aj kreslá, najmä ak často pozývate návštevy a potrebujete ich pohodlne usadiť. Rovnako v tejto oblasti v súčasnosti narazíte na pestrú ponuku výrobkov, ktorá vás určite nesklame. Kreslá do obývačky by samozrejme mali vizuálne “ladiť” s ďalším nábytkom. Sami viete najlepšie, čo sa k vám do obývačky bude hodiť, a čo naopak nie.

Obývacia stena je veľmi dôležitá

Výrazným prvkom vzhľadu každého interiéru je nepochybne aj obývacia stena, preto jej výberu venujte náležitú pozornosť. Rovnako v oblasti obývacích stien môžete naraziť na najrôznejšie produkty, môžete teda voliť medzi lacnejším a menším nábytkom, alebo luxusnými a pomerne drahými výrobkami. Záleží teda na tom, koľko chcete do zmeny obývačky investovať.

Koľko stojí nová obývačka?

Cenovo sa viete zmestiť aj do 600 – 700 eur, ale väčšinou si ľudí si trochu priplatí, keďže nábytok v obývačke sa nezvykne veľmi obmieňať a často vydrží dlhé roky. Ak chcete ušetriť, tak si určite pozrite ponuku nábytkových centier ako Decodom, Asko, Jysk, Ikea, Kika či Mobelix, v ktorých nájdete kompletné zariadenie pre vašu obývačku.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)