Rohové sedacie súpravy

Sedacia súprava je významnou dominantou obývacej izby. Bezpochyby patrí k najväčšiemu a najpoužívanejšiemu sedaciemu nábytku. Rohové sedačky sú zaujímavé riešené a navyše veľmi praktické. Myslite však na to, že rohová sedačka vám zaberie oproti ostatným obyčajným sedačkám dosť miesta a nemôžete ju tak použiť do všetkých miestností. Ak však máte v obývačke viac miesta, tak ju určite vyskúšajte. Rohová sedacia súprava totiž dokáže zmeniť charakter celej miestnosti.

Talianska rohova sedacka

Dominanta obývacej izby

Rohovú sedačku musíte zladiť s ostatným nábytkom a predmetmi v miestnosti. Odporúčame vyberať sedačku v decentných a miernych tónoch. Celkový vzhľad a dominantu rohovej sedacej súpravy môžete podčiarknuť efektívnymi doplnkami ako sú vankúšiky či menšie prikrývky. Celú miestnosť navyše dokážete vyladiť jednoduchou voľbou dekorácií a rôznych doplnkov. Dominantná rohová sedačka by mala v celom priestore úplne jednoznačne vynikať.

Elegantné rohové sedačky

Rohové sedacie súpravy môžete vybrať v rôznych veľkostiach, dizajnoch, prevedeniach a samozrejme materiáloch. Na výber sú kožené sedačky, sedačky z ekokože, látkové (textilné) sedacie súpravy, ale aj obľúbené sedačky z mikroplyšu. Vysokú škálu palety farieb, kvalitu a rozmanitú cenovú reláciu ponúkajú rohové sedacie súpravy rôznych typov. V ponuke môžete samozrejme nájsť oblé rohové sedačky, hranaté sedačky, ale aj klasické tvary rohových sedačiek. Dnes nemáte problém zakúpiť rohovú sedačku v ľavom ale aj v pravom prevedení.

Koľko stojí rohová sedačka?

Najlacnejšie rohové sedačky sa dajú kúpiť už od 200 eur. Ak chcete ušetriť a nevadí vám, že bola sedačka používaná, tak stačí do vyhľadávača zadať “rohová sedačka bazos” alebo “rohová sedačka bazár” a určite nájdete lacné rohové sedačky. Podľa prieskumu slováci bežne za rohovú sedačku zaplatia okolo 400 až 500 eur, pričom niektoré rodiny sú ochotné obetovať za kvalitnú rohovoú sedačku až 1000 eur.

3.7/5 - (6 votes)
3.7/5 - (6 votes)