Moderný a praktický kúpeľňový nábytok

Zaujímavý nábytok už nemusí byť len v obývačke, často sa totiž objavuje už aj v moderných kúpeľniach. Štýlový nábytok do kúpeľne dnes nájdete v rôznych farbách, ktoré si môžete nakombinovať s obkladmi a dlažbou až po kúpeľňové doplnky a koberčeky alebo vázy. Pri výbere skriniek dbajte na rozmery a predovšetkým na otváranie dvierok či zásuviek tak, aby vám nezasahovali do iných doplnkov v kúpeľni.

Umývadlo so skrinkou

Variabilný nábytok do kúpeľne

Použité materiály predávaných skriniek už spĺňajú požiadavky a nároky pre vlhkosť v kúpeľni a tak sa vďaka tomu výrazne predlžujete životnosť týchto výrobkov. Kúpeľňu môžete vybaviť jednoducho v klasickej zostave umývadla so skrinkou a pridať zrkadlo alebo bočnú vysokú skriňu v kombinácii s košom na bielizeň, do ktorej si schováte najdôležitejšie kúpeľňové a hygienické potreby. Na výber je naozaj mnoho tvarov a druhov nábytku. V konečnom dôsledku záleží len na vašej fantázii a tvorivosti ako kúpeľňový nábytok poskladáte a vytvorite krásnu, pohodlnú a praktickú kúpeľňu, kde sa budete cítiť ako v bavlnke.

Užitočné vychytávky dvierok a zásuviek

Dnešné kúpeľňové skrinky so zásuvkami majú vo väčšine prevedení plnovýsuvné moderné pojazdy s automatickým dovieraním. A preto sa veľmi pohodlné na používanie. Stačí len do otvorenej zásuvky postrčiť a sama sa pomaly a ticho dovrie. Tiež skrinky s dvierkami majú vo výbave moderné pánty, ktoré sami dvierka v určitej polohe pritiahnu a pomaly zatvoria.