Konferenčné stolíky – originálne a kreatívne

Konferenčný stolík je považovaný najmä za účelový nábytok, ktorý dopĺňa novú sedaciu súpravu, plní hlavne odkladaciu funkciu. Môžete naň odložiť všetko čo máte po ruke, napríklad knihu, šálku kávy či čaju alebo diaľkový ovládač. V dnešnej dobre však konferenčné stolíky plnia aj dizajnovú funkciu a môžu tak pekne zapadnúť do vášho interiéru. Ale ako si vybrať ten správny konferenčný stolík do vašej obývačky? V prvom rade by mal sadnúť k sedacej súprave, ale mal by vystihovať aj vašu osobnosť.

Skleneny konferencny stolik

Pri samotnom výbere konferenčného stolíka musíte v prvom rade prihliadať na jeho rozmery a dispozičné riešenie miestnosti, kde ho chcete umiestniť. Výška by mala byť o niečo vyššia ako sedačka pri stolíku. Ďalším kritériom pri výbere je tvar konferenčného stolíka. V tvaroch stále prevláda nudná klasika v podobe obdlžníkových stolíkov, ale na trhu sa nachádzajú aj mnohé iné tvary stolíkov. Ponuka je naozaj široká a tak si môžete vybrať z mnohých nápaditých vzorov, ktoré Vám ponúknu rôzne odkladacie plochy, dnešné moderné konferenčné stolíky Vám proste ponúknu funkcie o ktorých ste ani netušili.

Moderny konferencny stolik

Najväčšiu rolu pri výbere hrá cena konferenčného stolíka a tá je závislá od materiálu konferenčného stolíka. Veľkú obľubu stále majú drevené konferenčné stolíky, teda stolíky z masívu. V moderných interiéroch si však čoraz väčšiu obľubu získavajú sklenené konferenčné stolíky. Práve konferenčný stolík zo skla dnes vyhľadáva čoraz viac ľudí, pretože pôsobí veľmi luxusne a elegantne. Na trhu sa dokonca nachádzajú aj konferenčné stolíky z drahých kovov alebo z lešteného mramoru.

Dreveny konferencny stolik