Chlapčenské detské izby

Izby pre deti sa v dnešnej dobe vďaka veľkej ponuke rôznych pripravených návrhov detských izieb zariaďujú pomerne ľahko. Väčšinou sa stačí totiž zamerať na záujmy dieťaťa, v tomto prípade chlapca, keďže chceme chlapčenskú detskú izbu. Ak vám po byte či dome behá budúci športovec alebo budúci vedec, tak by ste mali už od jeho útleho veku zvážiť ako detskú izbu zariadite. Izbu pre chlapca starostlivo premyslite a zostavte tak, aby bol všetko priestor vhodne využitý.

Chlapcenska detska izba- futbalista

Izba pre milovníka áut

Ak váš syn nadšenec do áut, tak vyberte koberec s motívom cestnej premávky. Chlapec tak bude môcť mnoho hodín brázdiť cesty svojimi obľúbenými autíčkami. Ak ho však chcete skutočne potesiť, tak mu kúpte aj posteľ v tvare auta. Možno potom oveľa radšej a hlavne ochotnejšie pôjde v noci do postele. Pre doladenie chlapčenskej detskej izby použite farebné textílie a obliečky s motívom autíčiek, a keď nemáte dosť, tak aj závesy zlaďte s autíčkovým štýlom. Farbu stien samozrejme dolaďte tak, aby čo najviac sedela k celkovému interiéru. Obľúbená farba pre chlapčenské detské izby je hlavne modrá, zelená, ale dnes už často vidím aj oranžové či klasické biele izby s rôznymi nálepkami a plagátmi.

Detská izba pre fanúšika rozprávok

V prípade, že váš syn rád popúšťa uzdu svojej fantázii, tak izbu zariaďujte v kreatívnom štýle. Dajte izbe nádych rozprávkového kráľovstva a steny namaľujte napríklad v štýle stredovekého hradu. A celkovo izbu navrhujte tak, aby sa líšila od klasických moderných detských izieb. Veľmi obľúbené sú aj detské izby s rozprávkovým motívom.

5/5 - (2 votes)
5/5 - (2 votes)