Ako si skrášliť záchod (wc)

WC, toaleta alebo záchodová miestnosť nemusí byť len fádna a nudná. Miestnosť, kde máte záchod by nemala byť celkom nudná, pretože v nej strávite každý deň nejaký čas. Dizajnovo je často väčšinou veľmi zle riešená, pretože ľudia ju berú skôr za podradnú. To je však chyba, pretože aj zo záchodovej miestnosti môžete pomocou pár dekorácií a farieb vytvoriť kľudne relaxačný priestor. A v tomto článku si povieme ako na to.

Moderný záchod

Farby na záchode

Do záchodovej miestnosti sa najviac hodí biela farba. Môžete tiež bielu skombinovať so zelenou, žltou, oranžovou, proste s akoukoľvek farbou, ktorá sa vám páči, okrem svetlo a tmavo hnedej.

Originálna záchodovej miestnosti

Ako dekoráciu môžete podľa veľkosti miestnosti zvoliť živé, či umelé kvety a automatický dávkovač vône, ktorý najlepšie dizajnovo zladíte s ďalším vybavením tejto miestnosti. Záchodovú štetku vyberiete takú, ktorá má kryt, vďaka ktorému dokáže celú štetku schovať pred svetom. Kúpte si tiež stojan na noviny, či časopisy, aby ste sa v záchodovej miestnosti nenudili. Všetky tieto prvky zlaďte v jednom štýle, spoločne aj s držiakom toaletného papiera.

Záchodová miestnosť - wc

Osvetlenie v záchode

Dbajte tiež na dostatočné osvetlenie celej miestnosti. Nikto nechce sedieť v tme, a preto je dobré zaobstarať si dostačujúce okno, ktoré dokáže celú miestnosť zaplaviť svetlom. Ak nemáte tú možnosť vlastniť okno v záchodovej miestnosti, potom si vyberte také osvetlenie, ktoré je naozaj výkonné a vyžaruje príjemné svetlo, ktoré nevadí očiam.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)