Umývadlo s odkladacou plochou

Ak nemáte v kúpeľni dostatok poličiek na odkladanie potrebných vecí ako sú mydlo, kefka a pasta na zuby, ale i napríklad hrebeň či ďalšie nevyhnutnosti, tak vám veľmi pomôže umývadlo s odkladacou plochou. Takéto umývadlo môže mať odkladaciu plochu hore pomocou dosky, ale najobľúbenejšie sú umývadlá so skrinkou.

Veľká plocha vám pomôže

Aby ste mohli mať svoje umývacie potreby na dosah ruky, tak si kúpte umývadlo s odkladacou plochou. Takáto plocha navyše vám príjemne rozšíri možnosti uloženia vecí v kúpeľni.  V prípade, že máte dostatok priestoru využite obdĺžnikový tvar odkladacej plochy.

Keramika je stále IN

Na výrobu umývadiel sa najčastejšie používa keramická hmota. Vďaka glazúre je povrch umývadiel odolnejší proti oteru, poškrabaniu i chemikáliám. Stretnúť sa môžete ale aj s umývadlami sklenenými, drevenými, kamennými či smaltovanými. Stále častejšie sú aj umývadlá z mramoru alebo umelého kameňa.

Biela farba funguje

Svetlé farebné tóny na čele s farbou bielou sa už tradične viažu k prostrediu spojenému s hygienou. Biela farba tu spoľahlivo budí dojem dokonalej čistoty, ale tiež vďaka svojej univerzálnosti ladí s akýmikoľvek obkladmi, dlažbou či kúpeľňovým nábytkom a doplnkami. Napriek tomu zvlášť v luxusnejšom prevedení dominuje pri vani a umývadlách čierna farba.

Ďakujeme za hlasovanie.
Ďakujeme za hlasovanie.