Police a regály do každej izby

Police a regály patria k veľmi praktickému vybaveniu bytu. Je to tak hlavne preto, že ponúkajú prehľad o veciach, ktoré sa v nich nachádzajú. Veľkou výhodou je aj to, že tento typ nábytku sa v dnešnej dobe môže nachádzať prakticky v každej izbe vášho bytu či domu.

Police na stenu

Policové systémy môžete dnes kúpiť v rôznych štýloch a materiáloch ako sú kov, sklo, masívne drevo alebo laminát, plast či ratan. Záleží len na tom, do ktorej miestnosti poličku či regál práve potrebujete a čo do nich plánujete uložiť. Takéto ukladanie vecí do police či regálu je pomerne lacné a ušetrí vám veľa času, ktorý by ste inak strávili prehľadávaním zásuviek a skríň.

Ak sa Vám stane, že sa veci v policiach časom nahromadia, tak sa môžete nepotrebných vecí zbaviť alebo si zaobstarať ďalší regál.

Policové steny

Policové steny si môžete zaobstarať do prepojených obývacích priestorov kde je zvyčajne dosť miesta. Praktické sú systémy cez celú stenu miestnosti. Sú jednoduché a pritom variabilné, takže môžete s ľahkosťou ovládať celý priestor. A hoci často zaberú celú plochu, vôbec nepôsobia masívne.

Dotvárajú celistvosť miestnosti a poskytujú veľa otvoreného úložného priestoru. Výhodou políc cez celú stenu je hlavne potrebný prehľad o uložených veciach.

Knižnica či polica?

Prehľadný a otvorený policový systém sa hodí pre uloženie kníh. Výrobcovia nábytku ponúkajú rôzne varianty knižníc aj policových regálov vybavených posuvnými dverami. Do regálov môžete teda uložiť okrem kníh aj iné veci. Nevýhodou úplne otvorených políc aj knižníc je usadzovanie prachu.

Využitie políc a regálov

Do políc môžete odkladať najrôznejšie drobnosti ako sviečky alebo obrúsky. Stačí ich dať predtým do škatule alebo koša, a až potom ich uložiť do police. Výhodou je, že koše aj krabice môžete kúpiť v rôznych farbách i materiáloch, takže ich môžeme zladiť so zvyškom interiéru.

Okrem kníh a krabíc sa na policiach bežne objavujú dekorácie, rodinné fotografie alebo suveníry z ciest. Je teda len na vašom vkuse čo si do poličky odložíte.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)