Nočné stolíky

Nočný stolík vám možno počas dňa môže pripadať ako zbytočný kus nábytku. Ak ho však pri zariaďovaní novej spálne vynecháte, veľmi skoro prídete na to, že to bez neho to v noci skrátka nejde. Tento nočný sluha vám totiž počas vášho spánku poskytne priestor pre odloženie vašej rozčítanej knihy, rovnako ako vám ponúkne perfektné miesto pre váš budík.

Moderny dreveny nocny stolik

Praktický odkladací priestor

Bez nočného stolíka to skrátka nejde a nemal by chýbať v žiadnej správnej spálni. Nočný stolík totiž ponúka skvelý odkladací priestor a zaistí vám tak skutočný komfort. Na každom správnom nočnom stolíku by nemala chýbať malá lampička, aby ste si mohli v noci kedykoľvek rozsvietiť, alebo si mohli pred spaním pohodlne čítať knižku. Nočné stolíky tiež výborne slúžia na odkladanie rozčítaných kníh, časopisov alebo okuliarov a sú ideálnym miestom pre váš budík. Na nočný stolík si tiež môžete postaviť napríklad pohár s vodou. Takto môžete mať vždy všetko po ruke, bez toho aby ste sa museli v noci dvíhať z postele.

Nočný stolík a posteľ v jednom dizajne

Pri výbere nočného stolíka je dôležité klásť dôraz najmä na to, aby bol praktický a zároveň korešpondoval s celkovým dizajnom vašej spálne. Ako najideálnejší variant sa ponúka, ak je nočný stolík zhotovený v rovnakom prevedení ako ostatné kusy nábytku v spálni.

Na našej stránke nájdete veľmi praktické a zároveň moderné nočné stolíky, ktoré sú často súčasťou celých spálňových zostáv. Vďaka tomu budete môcť mať vašu spálňu zladenú v jednom dizajne a nočný stolík tak v nej nebude, tak nebude pôsobiť odlišne.

Nočné stolíky z masívu

Praktické nočné stolíky sú vyrábané hlavne z masívneho bukového alebo dubového dreva. Sú opatrené praktickými zásuvkami, do ktorých si môžete uložiť najrôznejšie osobné veci. Vďaka tomu budete mať o ďalší úložný priestor v miestnosti viac, čo určite veľmi oceníte. Nočné stolíky z masívu majú vysokú životnosť a z ich krásy sa budete môcť tešiť mnoho rokov.

5/5 - (2 votes)
5/5 - (2 votes)