Kuchyne na mieru

Vyberanie firmy, ktorá Vám pomôže spríjemniť domov na najbližších desať rokov vytvorením kuchyne podľa vašich predstáv neodporúčame uponáhľať. Firiem, ktoré vyrábajú “kuchyne na mieru” je viac, patria medzi ne aj veľké spoločnosti, problém je však v tom že sú veľké.

Kuchyne na mieru

Kuchyňa na mieru je v ich podaní voliteľná po niektorých kvótach, napríklad po 5 cm. Nejde tak doslova o kuchyňu na mieru ale o sériovo vyrábané kuchyne nastavené podľa požiadaviek. Veľké firmy sa navyše, dosť často, nevedia popasovať s úlohou kosých uhlov a ďalších faktorov. Pravá kuchyňa na mieru má presne pasovať do priestoru, ktorý potrebujete a to je umenie, ktoré máloktorá firma zvládne na jedničku. Nie každá firma to totiž chce zvládnuť, pretože to je pre nich príliš veľa práce navyše.

Výber kuchynskej linky

Kuchynská linka je asi najdôležitejšia súčasť celej kuchyne. Od nej sa odvíja dizajn celej kuchyne, preto odporúčame, aby ste výberu venovali čo najviac pozornosti. V dnešnej dobe by v kuchynskej linke nemal chýbať priestor pre umývačku riadu, kôš či priestor pre drviče potravinových odpoadov. Výber materiálov je na Vašej voľbe – k dispozícii máte často vzorkovník materiálov.

Moderna kuchyna na mieru