Kuchyne z masívu

Klasika medzi kuchyňami je kuchyňa z masívu . Pôsobí veľmi efektne a je určená pre tých, ktorí milujú dotyk prírody. Dodáva miestnosti teplo a útulnosť a ladí s najrôznejšími štýlmi. Je určená pre náročných zákazníkov. Ak máte trvalé bývanie, bude to pre Vás určite dobrá investícia.

Kuchyna z masivu

Hlavný rozdiel, ktorý posúva dvierka z masívu do vyššej kategórie nespočíva len v kráse dreva, ale aj v tom, že životnosť týchto dvierok nie je odkázaná len na vrchnú ochrannú vrstvu ako je u ostatných druhov kuchynských dvierok. Veľmi obľúbený, nikdy nestarnúci trend. Kuchyňa s dvierkami z masívneho dreva bude vyzerať stále krásne a aj po rokoch premení Vašu kuchyňu na reprezentačný priestor. Umožní jej plynulé prepojenie s ostatnými obytnými časťami.

Drevo je náchylnejšie na poškriabanie, čo je istá nevýhoda, ale ako prirodzene starne, tak získava krásu. Masív je síce trochu náročnejší na údržbu ako iné povrchy, ale údržbu dreveného kuchynského nábytku nám uľahčí používanie špeciálnych voskov a ďalších prípravkov, ktoré bežne dostanete aj na našom trhu.

Výhody kuchyne z masívu

  • Kuchyňa z masívu pôsobí veľmi efektne
  • Dodáva miestnosti teplo a útulnosť
  • Vekom získava kuchyňa z masívu krásnu patinu
Moderna kuchyna - drevena