Drevené masívne postele

Spomínate si ešte na krásne, kvalitné, drevené postele, ktoré boli v spálni vašej babičky, alebo prababičky, krásne naleštené, vyrezávané, pevné a pomerne jednoduché? Ak áno, tak vedzte, že je dnes pomerne ťažké naraziť na stolára, ktorý Vám urobí dobrú, pevnú posteľ. A vlastne je pomerne problém kúpiť takéto kvalitné postele aj v obchode. Sú samozrejme predajne, aj keď je ich málo, ktoré spoľahlivý nábytok do spálne predávajú, ale určite sa nejaké nájdu.

Moderná posteľ z masívu

Niektoré dobré eshopy, ktoré sa špecializujú na nábytok z masívu majú v ponuke postele z masívu, lamelové rošty, zdravotné matrace, postele na mieru aj na zákazku, postele s úložným priestorom, ale aj nočné stolíky, komody, poličky a skrine do spálne.

Postele s úložným priestorom

Úložné priestory sa vyrobiť pod každou posteľou z masívu. Je teda len na vás, či si vyberiete posteľ pre dvoch, alebo pre jedného. Môžete si zvoliť formu úložného priestoru pod celou posteľou, alebo len pod jej časť, boxy môžu byť vysúvacie z boku postele, alebo od nôh. Ďalším variantom je úložný priestor uzavretý medzi nohami postele, do ktorého sa dostanete zdvihnutím roštu a matraca. Väčšina týchto kvalitných obchodov vám výjde v ústrety svojou veľkou ponukou.

Drevené postele s úložným priestorom vám pomôžu vyriešiť problém s nedostatkom miesta pre oblečenie, iné veci, alebo napríklad periny, vďaka čomu získate pohodlné miesto na využitie cez deň. Stačí, keď cez posteľ prehodíte prikrývku a doplníte ju s dekoratívnymi vankúšikmi, ktoré môžete na striedačku s perinou ukladať do úložného boxu.

Kvalitné postele s úložným priestorom bývajú o niečo drahšie ako bežné predávané postele, a tak si môžete novú posteľ kúpiť aj na splátky. Zároveň si v dobrom obchode viete rovno kúpiť aj pohodlný matrac, a tak všetko vybavíte na jednom mieste.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)