Štýlové postele z masívu

V dnešnej dobe sa nábytkové spoločnosti často sústreďujú predovšetkým na moderné lacné materiály – teda drevotrieskové dosky. Pre niektoré druhy nábytku a vybavenia sú viac menej dostačujúce, ale pri posteli až tak nie. Teda pokiaľ si nechcete kupovať novú posteľ každé 3 roky. Pri kvalitnej posteli je použitý materiál veľmi dôležitý. A práve preto sú stále veľmi obľúbené postele z masívu, ktoré sú odolné a vydržia roky.

Posteľ z masívu

Výhody postelí z masívu

Kvalitne vyrobená masívna posteľ vám vydrží po celé desaťročia. Najmä ak si vyberiete materiál ako je buk alebo dub. Práve kvôli svojej odolnosti, tvarovej stálosti aj dlhoročnej životnosti je tento typ postele veľmi obľúbený.

Veľkou výhodou postele vyrobenej z masívu je možnosť vyrobiť ju bez škodlivej chémie. Vyhnete sa teda lepidlu na drevo, ktoré obsahujú postele z drevotriesky či dyhované postele. Navyše drevo vždy prináša domov úžasnú atmosféru prírody.

Moderná posteľ z masívu

V nábytkárskom svete nikdy drevo nezostarne. Ľudia budú vždy milovať osobité čaro tohto prírodného materiálu. Na trhu dnes môžete zohnať rôzne prevedenia so zaujímavo tvarovaným čelom, prepracovanými líniami i reliéfmi. Záleží len na vašom vkuse.

Cena postele z masívu?

Možno budete namietať, že postele z masívu sú drahšie ako tie drevotrieskové. Je ale nutné si uvedomiť aká je ich životnosť. Vydržia vám roky a roky, zatiaľ čo drevotrieskové lacnejšie postele nemajú takú dlhú životnosť.

Dizajn postele

Masívne postele sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú mať zariadenú domácnosť v tradičnom štýle a majú radi nábytok z tuhého a pevného materiálu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vyberať môžete z materiálov ako buk, dub a ďalších drevín. Dnes sú veľmi obľúbené sú dnes masívne postele s úložným priestorom, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru na odkladanie nepotrebných vecí.

Postele z masívu sú veľmi elegantné, krásne voňajú a prinášajú vám kúsok lesa do vašej spálne. Prírodné drevo má vždy trochu iný odtieň aj štruktúru. Preto bude každá drevená posteľ originálom. Do pravého dreva sa určite oplatí investovať.