Sedací nábytok

Pri kúpe sedacieho nábytku sú najdôležitejším kritériom priestorové možnosti. Až potom môžeme vyberať medzi rovnou pohovkou, alebo rozmerovo náročnejšiou zostavou zloženou z viacerých dielov. V súčasnosti sú obľúbené skladacie modulové sedacie súpravy, kde si vytvoríte z jednotlivých komponentov takú zostavu, ktorá Vám bude vyhovovať.

Sedaci vak

Pohovky

Slúžia všetkým členom rodiny a plnia aj funkciu na sedenie. Aj pohovka by mala mať hlbší sed a voľne položené vankúše. Umožňuje to pohodlné sedenie aj ležanie.

Luxusný sedací nábytok

Predstavuje kvalitu a komfort pre tých najnáročnejších zákazníkov. Nadčasová elegancia, predcízne spracovanie a zriedkavé luxusné kožené materiály a kvalitné poťahové látky. To všetko pre tých, ktorí hľadajú naplnenie svojich predstáv o súčasnom bývaní.

Sedacie vaky

Slúžia na zdravé sedenie a relaxáciu. V sedacích vakoch je niekoľko miliónov polystyrénových guličiek. Tento guličkový nábytok je samonosný, takže ho nemusíte opierať o stenu. Je ľahko tvarovateľný a hlavne zdravý na sedenie. Predávajú sa aj varianty pre deti. U poťahov si môžete vybrať medzi syntetickou kožou a textíliou.