Nábytok z masívu

Nábytok od spoločnosti nabytokmirek.sk sa vyznačuje jedinečným šarmom a charakterom masivného dreva. Drevo je surovina ktorá nám dáva pocit, že sme bližšie k prírode. Ak inklinujete k modernému luxusnému nábytku, ktorý zodpovedá súčasným trendom a spĺňa najvyššie kritéria, tak je brezový moderný nábytok určený práve Vám. Brezový masív sa vyznačuje výnimočnou tvrdosťou a pevnosťou. Dá sa moriť až v šiestich odtieňoch. Najvyššia kvalita opracovania, voskovania špeciálnym prírodným ekologickým včelím voskom zaručuje jeho maximálnu kvalitu.

Manzelska postel z orechu

Nábytok z masívu je častou voľbou majiteľov slovenských hotelov, penziónov a reštaurácii. Je to hlavne kvôli jeho kvalite a dlhej životnosti. Taktiež najviac pripomína prírodu. Kúpa nábytku z masívu do domácnosti zo sebou nesie viacero výhod. Nábytok je kvalitný a vydrží veľmi dlho, je tiež zdravotne nezávadný a neuvoľňuje zdraviu škodlivý formaldehyd, ako často drahší drevotrieskový nábytok.

Nábytok z masívu má tiež nadčasový dizajn a je obľúbený u mladých aj starších zákazníkov. Pomer cena a kvalita je v porovnaní s drevotrieskovým nábytkom určite v prospech nábytku z masívu a to sa nám potvrdilo pri ankete na ktorej sa zúčastnilo 1200 respondentov. Nábytok z masívu sa v súčasnej dobe teší čoraz väčšej obľube zákazníkov. Pre nás hovoria aj fakty – viac ako 12 000 klientov v Európe, doručenie do 24 hodín od objednávky, záruka 2 roky. Platba až pri preberaní tovaru. Masívne postele a stoličky sú asi najobľúbenejšie pretože pri nich je najdôležitejšia dlhá životnosť a kvalita použitého materiálu. Menej dôverčivý si zvolia tvrdšie drevo ako dub a buk alebo breza. Pokojne si vyberte aj borovicový nábytok, ak je dostatočne hrubý a masívny odporúčame nábytok z kolekcie klasik a modern.

Postel z masivu L5

Na stránke vyrobkyzdreva.sk nájdete nábytok za najlepšie ceny a urobíme všetko pre to, aby bol čo najrýchlejšie doručený na vašu adresu. Ponúkame dovoz nábytku po celej Slovenskej republike. Ak vlastníte chalupu, chatku štýlovú kolibu, tak sa pozrite na kolonialno-rustikálnu ponuku nábytok hacienda.

PC stol z masivu


Nábytok zverejnený v tomto článku môžete zakúpiť na stránke www.nabytokmirek.sk