Nábytok IKEA

IKEA je švédska nábytkárska firma, ktorá sa zameriava na predaj nábytku a bytových doplnkov. Zaujala pevné miesto na trhu s moderným nábytkom. Nábytok z IKEA je vkusný, praktický a veľmi obľúbený najmä u mladých rodín pre svoju priaznivú cenu a moderný dizajn. Je veľmi dobrým riešením v určitej etape života človeka. Nie je to však nábytok na celý život. Vo Švédsku i iných západných krajinách je zvyk nábytok po 4-5 rokoch vymeniť za nový a tomu zodpovedá aj jeho životnosť.

Nabytok IKEA

Ceny v IKEA sú rovnaké takmer po celom svete, čo je na jednej strane výhoda, ale ak zoberieme do úvahy rozdielne platy, tak pre väčšinu Európanov je tento nábytok naozaj lacný, pre slovenského zákazníka je to stále pomerne významná položka v rozpočte. I napriek tomu IKEA predstavuje slušný štandard za primeraný peniaz. IKEA má jednotný štýl a používa väčšinou prírodné materiály.

V obchodoch IKEA môžete okrem iného dostať aj kompletné vybavenie do domácnosti. Ponukou doplnkov k nábytku a všetkých doplnkov a domácich potrieb na jednom mieste si IKEA získala nejedného zákazníka. Množstvo dizajnových doplnkov domácnosti je elegantne a šikovne prezentovaných formou ukážok a použitím priamo v interiéri bytu. Niekedy sa IKEA dala prirovnať k obchodom s nábytkom, ale dnes sú supermakety IKEA chápané skôr ako centrum moderného bývania a minimálne inšpirácie. O tom svedčí čoraz väčšia obľúbenosť obchodov Ikea a ich expanzia do ďalších krajín.

IKEA nabytok

Supermarket IKEA proste musíte vidieť, nájdete tam takmer všetky druhy nábytku (stoly, stoličky, kuchyne, spalne, detské izby, obývacie steny, postele, vankúše, periny, lampy, ..) čo do domácnosti potrebujete.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)