Moderná a lacná kuchyňa

Zariaďujete, rekonštruujete alebo kupujete novú kuchyňu a nemáte žiadne predstavy, ako by mala vyzerať finálna podoba? Nezúfajte, na internete nájdete množstvo rád a tipov, ako vašu súčasnú kuchyňu premeniť v nevšedný dizajnový zážitok.

Moderna kuchyna

Hoci je trendom minimalizmus a jednoduchosť, tak tento štýl nemusí vyhovovať každému z nás, mnoho ľudí dáva radšej prednosť vidieckemu alebo retro štýlu. Do módy sa opäť vstupujú nástenné skrinky, prírodné farby, masívny vzhľad. Pri rekonštrukcii kuchynskej linky, dajte prednosť špecializovanej firme pred sektorovým nábytkom. Kuchyňu vám zhotovia priamo na mieru, podľa vašich predstáv. Vo svojom repertoári majú širokú ponuku všetkých žánrov, od klasickej kuchyne cez metropolitné kuchyne až po kuchyne vo vidieckom štýle.

Naše odporúčanie: V katalógoch sa môžte inšpirovať, ale pri kúpe kuchyne sa radšej obráťte na lokálne špecializované firmy. Rozdiel uvidíte hlavne v cene a kvalite spojenej so skúsenosťami pri návrhu kuchýň do stoviek domácností.

Rovnako ako je dôležitý kvalitný návrh kuchyne, tak je podstatné aj výbava kuchyne. A preto do kuchyne odporúčame kvalitný a značkový kuchynský riad Tescoma.

Moderna kuchyna s barom
Moderna kuchyna - modra
Moderna kuchyna v strede