Lacné kuchynské linky

Kúpa novej kuchynskej linky nie je práve najlacnejšia investícia, ale v prípade správnej voľby môžete kúpiť kvalitnú kuchyňu za veľmi prijateľné peniaze. Ak zabudnete na najnovšie trendy, módne výstrelky a prvotriedne značky, tak si môžete zaobstarať kvalitnú a plnohodnotnú kuchynskú linku, ktorá dokonale vyplní prázdny priestor vášho interiéru a príliš nezaťaží vašu peňaženku.

Lacna kuchynska linka

Na našom trhu existuje niekoľko firiem, ktoré svojim zákazníkom garantujú najnižšiu cenu na trhu a rovnako aj kvalitné výrobky. Avšak pravdivosť tejto ponuky je dosť polemizujúca, keďže rozoznať výrobky rovnakej kvality, rovnakých technických parametrov a materiálového zloženia je takmer nemožné.

Obchodné domy

Jednou z možností kúpy novej a pomerne lacnej kuchynskej linky sú obchodné domy s nábytkom, ktoré ponúkajú rozmanitú škálu výberu. Ponuka obsahuje kuchynské linky so zabudovanými spotrebičmi a plnohodnotným vybavením. Na druhú stranu však musíme podotknúť, že priaznivé ceny sú kompenzované kvalitou materiálu, ktorá sa odrazí nielen na prevádzke linky, ale aj na jej životnosti.

Kuchynská linka z eshopu

Internet ponúka veľmi rosiahle nákupné možnosti, ktoré sú spravidla, oproti “reálnym” nákupom omnoho výhodnejšie. Nakúpiť môžete z pohodlia domova. Všetko si môžete v pokoji prezrieť a podľa potreby premerať potrebné údaje. Problémom však je “nehmatateľnosť” tovaru a vysoká cena za dopravu, spravidla aj vlastná montáž a možnosť poškodenia počas prepravy. Ak sa rozhodnete pre kúpu kuchynskej linky cez internet, tak vám najskôr odporúčame navštíviť obchod, v ktorom sa nachádza vaša vysnívaná kuchyňa a na základe toho si tovar objednať.

Lacna moderna kuchyna

Náš tip: Nové kuchyne sa teda dajú zakúpiť cez internet a presne tak isto si dnes môžete zakúpiť aj kvalitné vybavenie kuchyne. Napríklad tlakové hrnce Tescoma, ktoré nemajú v ponúkanej kvalite konkurenciu.

Odborné kuchynské štúdiá

Nie je pravidlom, že vo všetkých špecializovaných kuchynských štúdiách ponúkajú len drahé modely, ktoré by nám spôsobili “vietor vo vrecku”. Na našom trhu sa nachádza niekoľko firiem, ktoré ponúkajú kuchynské linky za prijateľné ceny aj vrátane doplnkových programov. K tým napr patrí 3D vizualizácia kuchyne, doprava, montáž alebo možnosť vytvorenia splátkového kalendára.

Malé lokálne firmy

Pravdepodobne najlacnejšie kuchyne nájdete u malých lokálnych firiem, ktoré väčšinou dovážajú tovar zo zahraničia a vedia ho pekne namontovať a samozrejme majú k dispozícii aj veľkú škálu kuchynského nábytku. Vďaka tomu, že spolupracujú zo zahraničnými výrobcami, tak vedia cenu kuchyne poriadne znížiť. Lacná kuchyňa nemusí byť len nesplneným snom, s lokálnymi predajcami sa môže stať skutočnosťou.

Lacna kuchyna

Nákup v zahraničí

V súčasnej dobe sa rozrastá trend nákupu v zahraničí, pretože tam tovar kúpite za veľmi prijateľné peniaze, často o mnoho percent lacnejšie ako u nás. Slovenskí zákazníci mieria predovšetkým k našim susedom, do Rakúska, Česka a Poľska. Kvalita ponúkaných výrobkov je spravidla porovnateľná s našou výrobou, avšak cenový rozdiel je však výrazne zreteľnejší.

Nábytkové bazáre

Aj v bazároch sa často dajú kúpiť kuchynské linky za priaznivú cenu, vo vysokej kvalite, modernom designu aj perfektnom stave. Avšak jedno je jasné, táto varianta nákupu vyžaduje aj určitú dávku trpezlivosti, pretože skôr ako nájdete tú správnu kuchyňu, ubehne pravdepodobne veľa času.