Jysk: Kvalitný dánsky nábytok

Škandinávia sa teší v oblasti nábytku veľmi dobrej povesti, a to aj na Slovensku. Dánsko je síce rozlohou krajiny skôr menšie, to však nič nehovorí o kvalite a stále rastúcej obľuby tamojších spoločností. Jednou z nich je u nás dobre známa firma Jysk, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj kvalitného nábytku všetkého druhu za veľmi priaznivé ceny.

Nábytok Jysk

Spoločnosť Jysk vznikla v roku 1972 otvorením prvej predajne Jysk Sengetøjslager v dánskom Aarhuse, kde funguje dodnes. Jysk založil Lars Larsen, vyučený v odbore obchodu s textilom. Názov vystihuje najväčší územný celok Dánska, ktorým je Jutský polostrov, ale zároveň to je symbol skromnosti, poctivosti a svedomitosti. Jysk, to je výraz označujúci dôveru medzi predajcom a zákazníkom.

Larsenovou stratégiou bolo vždy nakupovanie vo veľkom za lacnejšie ceny ako má konkurencia a expanzia nielen v rodnej krajine, ale po celej Európe. Preto môžu zákazníci spoločnosti Jysk nakupovať vo viacerych predajniach v tridsiatich dvoch krajinách sveta, medzi ktorými nechýbajú krajiny škandinávie ani Francúzsko, Nemecko, Grécko, Taliansko, Kanada, Veľká Británia, pobaltské krajiny, Ukrajina či Albánsko alebo Kazachstan. Jysk zamestnáva vyše 14 000 pracovníkov a ročný obrat tohto koncernu činí asi dve miliardy eur.

Nábytok Jysk zasahuje ako do oblasti interiéru, tak aj do exteriéru. Sústredí sa však prevažne na tú prvú. V ponuke interiérového nábytku sa Jysk venuje kategóriám ako spálňa, kúpeľňa, pracovňa, detská izba, jedálenská izba a vybavenie domácnosti. Svojimi kategóriami samozrejme však určite presahuje naše rozdelenie. Sortiment Jysk pokrýva naozaj celistvo dopyt všetkých zákazníkov. Iste si vyberiete aj vy.

Na Slovensku môžete zakúpiť nábytok Jysk prakticky v každom kraji.

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)